KATOLICY NA ULICY CZŁUCHÓW – INFORMACJA O AKREDYTACJACH DLA MEDIÓW

W związku z dużym zainteresowaniem środków masowego przekazu wydarzeniem „Katolicy na Ulicy” – Człuchów 2019, które odbędzie się w dn. 20.06.2019r., przedstawiciele mediów, którzy chcieliby mieć bezpośredni dostęp do sceny, proszeni są o złożenie wniosku akredytacyjnego drogą mailową na adres: kjf16@wp.pl najpóźniej do dnia 19 czerwca – wg wzoru w załączniku.

Zgłoszenie wniosku umożliwi nam przygotowanie odpowiedniej ilości identyfikatorów oraz w miarę możliwości miejsca parkingowego w pobliżu sceny. Posiadanie identyfikatora umożliwi także wejście za scenę do strefy medialnej.

Uwagi

– Strefa medialna znajduje się za sceną w namiocie oznaczonym napisem „MEDIA”. Dostęp do niej od  godz. 17.30 – mają tylko osoby z widocznymi identyfikatorami.

– Parking dla mediów znajduje się na ulicy Rynek (wjazd od ul. Żółkiewskiego). Od godziny 16.00 wpuszczane tam będą wyłącznie pojazdy zgłoszone wcześniej we wniosku akredytacyjnym. W przypadku dużej ilości zgłoszeń, organizator zastrzega sobie prawo do niezagwarantowania miejsca parkingowego. Wówczas o przydziale miejsc decydować będzie kolejność wjazdu pojazdów do strefy.

– Każdej redakcji przysługuje maksymalnie 1 miejsce parkingowe, z wyłączeniem wozów satelitarnych. W przypadku gdy redakcja korzysta z własnego wozu satelitarnego, miejsca parkingowe przysługują po jednym dla wozu satelitarnego oraz dla pojazdu osobowego redakcji.

– Instalacja wozów satelitarnych odbywa się w godzinach 15.00 – 16.30

– Wjazd pozostałych pojazdów redakcyjnych odbywa się w godzinach 15.00 – 17.30

– Akredytowani dziennikarzy po wjeździe na parking do mediów powinni udać się bezpośrednio do namiotu z napisem „MEDIA” znajdującego się za sceną w celu potwierdzenia swojego przybycia oraz odebrania identyfikatora.

– Dziennikarze bez identyfikatorów lub bez akredytacji mają prawo do swobodnego relacjonowania wydarzenia. W takich przypadkach jednak organizatorzy zastrzegają sobie możliwość niewpuszczenia takich osób bezpośrednio przed scenę, do strefy medialnej oraz na parking, nawet po okazaniu ważnej legitymacji dziennikarskiej.

– Briefing prasowy z udziałem organizatorów odbędzie się w dniu wydarzenia o godzinie 17.30 w strefie medialnej za sceną.

Podziel się 🙂
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial