…Praga nazywana jest miastem tysiąca wież. Może dlatego gdy schodzimy z Hradczan w kierunku rzeki Wełtawy przecinającej stolicę Czech to właśnie widok dziesiątek strzelistych kościołów i kamienic zlewa się w wielką „kolczastą” panoramę miasta.

Zobaczymy nie tylko piękne secesyjne budynki mieszczan praskich ale będziemy mieli okazję napić się wybornego napoju w piwiarni u Szwejka…

PROGRAM

Dzień 1

CZŁUCHÓW  Parking przy zamku 6.00 Pakowanie i wyjazd. Przejazd na południe. CZĘSTOCHOWA JASNA GÓRA – Zwiedzanie Klasztoru oo. Paulinów pod opieką przewodnika jasnogórskiego. Zobaczymy: Kaplicę Cudownego Obrazu, Bazylikę Jasnogórską, Salę Rycerską, Muzeum Jubileuszu 600-lecia Jasnej Góry, Bastion Św. Rocha. OBIADO-KOLACJA u udział w Apelu Jasnogórskim. NOCLEG.

Dzień 2
ŚNIADANIE. Przyjazd do Czech. PRAGA zwiedzanie Hradczan: katedra Św. Wita, Bazylika Św. Jerzego, kościół Loreto z kaplicą wzorowaną na „Sanata Casa” we Włoszech. Zwiedzanie Nowego Miasta od traktu Vaclawskie Namesti. Zakwaterowanie w hotelu. OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 3
ŚNIADANIE. PRAGA zwiedzanie Starego Miasta: rynek, gotycki ratusz, Most Karola. Zwiedzanie: Mała Strana dzielnica Pragi: z barokowymi pałacami, kościołami i ogrodami, zobaczymy kościół Św. Mikołaja oraz Ogród Woldsteina. Wyprawa do Krizikovej Fontanny i udział w bajecznym pełnym muzyki oraz iluminacji „koncercie fontann”. OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 4
ŚNIADANIE. Przejazd do Polski. WAMBIERZYCE – zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej z barokową Bazyliką. Przejazd na północ kraju. CZŁUCHÓW 22.00 – zakończenie pielgrzymki.

Cena: 950 zł

ŚWIADCZENIA w cenie

autobus turystyczny – posiadający: klimatyzację, DVD/CD, ekspres do kawy, komfortowe fotele, WC.

noclegi – 2 noclegi w hotelu turystycznym i w pokojach 2 osobowych z łazienką,

wyżywienie – 2 śniadania oraz 3 obiady i 2 kolacje;

ubezpieczenie – osób od nieszczęśliwych wypadków i leczenia za granicą NNW i KL – AXA;

obsługa – pilota na całej trasie, przewodnika w Pradze 2 dni podatek VAT oraz opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

rejs statkiem po Wełtawie – 2 h

Cena nie zawiera

BILETÓW WSTĘPU. W koszt uczestnictwa nie są wliczone bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. Wartość ok. 400 CZK Jest to koszt dobrowolny.

Opieka duchowa i organizacja: ks. Krystian Feddek, tel. 501 678 996

Podziel się 🙂
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial